• Home
  • /
  • TAYLAND
  • /
  • Bangkok Lahana ve Prezervatif Restoranı
Bangkok Lahana ve Prezervatif Restoranı

Bangkok Lahana ve Prezervatif Restoranı

Bangkok lahana ve prezervatif restoranı farklı bir konsepte sahip.Bangkok sokak yemekleriyle ünlü bir şehir,yüzlerce farklı noktada bu yemekleri denemeniz mümkün.

Bu restoran ise tamamen farklı.Orjinal adı ” Cabbages and Condoms ”.Nüfüs ve Komünite Geliştirme adlı kar amacı gütmeyen bir derneğe ait.Tayland’ın genelinde birçok şubesi ve İngiltere’de bir şubesi bulunuyor.

Bangkok Lahana ve Prezervatif Restoranı
Bangkok Lahana ve Prezervatif Restoranı

Bangkok lahana ve prezervatif restoranı aile planlamasının daha iyi anlaşılmasını ve kabul edilmesini desteklemek amacıyla kurulmuş.

Tayland’daki dükkanlara gidip her zaman lahana bulabilirsin,prezervatifler de her yerde bulunan ve herkese açık olan lahanalar gibi olmalı.

Mechai Viravaidya
Askıda Prezervatif

Girişten itibaren rengarenk prezarvatiflerle dekore edilmiş aydınlatmalar sizi karşılıyor.Yer yer prezervatif ile giydirilmiş mankenler,güvenli seks ile ilgili bilgiler ve komik panolar bulunuyor.

Yemeklerimiz hamileliğe neden olmaz diye uyarı notu yazmışlar menüye. Her an sizi gülümseten detaylarla dolu bir yer burası.

Restoranda bazı günler dans geceleri düzenleniyormuş.Benim gittiğim gün genç bir tay çocuk bir şeyler çalmaya çalışıyordu.Hiç kimse dinlemiyordu garibimi.

Bangkok’ta ilk buluşma için gidilen en ilginç yerler arasında olduğu söyleniyor.Gelen müşterilerin çoğu yabancıydı,çocuğuyla gelen aileler,emekli çiftler,geyik muhabbeti yapan gençler.

Herkes yemeğini yiyor,muhabbetini ediyordu.Restoran’da bir tek ben aval aval etrafı izliyordum.Sadece ben restoranı fotoğraflayıp müze gezer gibi inceliyordum etrafı.

İki katlı açık-kapalı alanlarıyla bayağı büyük bir restoran.Giriş kısmında hediyelik eşya satın alabileceğiniz bir dükkan da vardı,ama kapalıydı benim gittiğim saatte.

Lahana ve Prezervatif Restoranı

Fiyatlar Bangkok ortalamasının biraz üstünde.Servis ücreti ve kdv menüde gördüğünüz fiyatlara dahil değil bilginiz olsun.

Hesap ödendikten sonra garson hanım yolluk olarak prezarvatif getiriyor.Gülümseyip,teşekkür edin.

Bu arada,Bangkok’ta gezilecek bir diğer alternatif yer uçak mezarlığı yazısını  buradan okuyabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Restoran Asok istasyonuna çok yakın.Sukhumvit soi 12 de.Sokağın girişi biraz karanlık,ilerisi çıkmaz sokak gibi görünüyor.Siz aldırmayın, yola devam edin biraz ilerleyince güzel mekanlar beliriyor zaten.Sağ tarafta renkli prezervatifli aydınlatmalar göreceksiniz.

Prezervatif Restoranı

Ukrayna’da restoranlar yemek sonrası naneli sakız veriyordu.Buradaki restoran ise”kusura bakmayın sakızımız yok lütfen onun yerine prezervatif alın” diyor.

Cabbages and Condoms Bangkok’ta gidilecek en ilginç restoranlardan biri.Sizin gittiğiniz en ilginç restoran hangisi?

Bir cevap yazın